درباره ما

شرکت بازرگانی پارسیان (شانگهای)

شرکت بازرگانی بین المللی پارسیان (شانگهای) یکی ازشرکتهای هلدینگ گروه بازرگانی پارسیان بین الملل میباشد که فعالیت خود را در سال ۲۰۰۹ میلادی با سرمایه گذاری مستقیم در شهر شانگهای یکی از مهمترین بنادر تجاری و مالی کشور چین با هدف ارائه خدمات بی‌واسطه تجاری و تدرکات بین المللی اقلام تولیدی، ماشین الات صنعتی و کشاورزی، تهیه مواد اولیه مورد نیاز واحدهای تولیدی کشور عزیزمان تاسیس گردید.
این شرکت در سال ۲۰۱۰ میلادی موفق به اخذ پروانه وارداتی و صادراتی از وزارت صنایع و بازرگانی کشور چین در شهر شانگهای گردید و در سال ۲۰۱۵ با گرفتن گواهینامه رتبه Bبعنوان شرکتی خوش حساب در انجام تعهدات بانکی و مالیاتی به افتخارات حرفه‌‌ای فعالیت خود بیفزاید (رتبه A در کشور چین فقط شامل شرکتهای دولتی میباشد)
در حال حاضر این شرکت با فراهم کردن پلی ایمن بین خریداران و فروشندگان واقعی در چین توانسته به عنوان اولین شرکت بازرگانی ایرانی با عقد چندین قرارداد همکاری با تولید کنندگان چینی، کلیه محصولات آنها را به عنوان نماینده صادراتی به کشورهای مختلف جهان صادر نماید.
به طور خلاصه ما نماینده تجاری و حقوقی شما در چین خواهیم بود و امید است با همکاری و اعتماد شما تولید کننده گرامی و بازرگان عزیز این قدمها قویتر از قبل مسیر جاده‌های سبز رونق اقتصادی را بپیمایند.

مدیر عامل

خلاصه حرفه ای:

مبتکر و کارآفرین با بیش از ۱۴ سال سابقه تجاری و مدیریتی در داخل کشور (ایران) و خارج از کشور (چین)؛ داشتن تجربه و دانش کافی در زمینه امور واردات و صادرات؛ امور گمرکی؛ انواع روشهای پرداخت بین المللی؛ حمل و نقل بین المللی، عقد قرارداد‌های تجاری و نحوه بازرسی کالا. ایجاد شعبات مرتبط و هماهنگی بین آنها.
تهیه و خرید محصولات و قطعات الکترونیکی؛ برقی و انواع مختلف کالا از بازرهای مختلف الخصوص بازار چین؛ همچنین تهیه و فروش ماشین آلات نو و دست دوم جهت تجهیز خطوط تولید؛ انتقال تکنولوژی و ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان. بازاریابی بین المللی محصولات؛ مذاکره کننده‌‌ای حرفه‌‌ای جهت فروش محصولات یا خدمات به مشتریان.

تجربه کاری از سال ۲۰۰۵ میلادی تاکنون مدیریت بیش از ۴ شرکت:

– ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۷ مسئول امور تدارکات داخلی و بین المللی شرکت ابزار برشی لیزر در ایران تهران
– ۲۰۰۷-۲۰۱۰ مدیر عامل و موسس شرکت کالای صنعتی پارسیان سهامی خواص در ایران تهران
– ۲۰۰۸-۲۰۲۰ مدیر عامل و موسس شرکت بازرگانی بین المللی پارسیان شانگهای در چین
– ۲۰۲۰-۲۰۲۰ نماینده شرکت Mondial Test & Assembly system درچین تولیدکننده test and control equipment for Gas appliances part برای خطوط تولید در ایران و خاورمیانه
بابک ملازمی مدیر عامل
تحصیلات :
کارشناسی برق – الکترونیک (دانشگاه شمسی پور)

خدمات پیتکو

همکاران ما

چوان یو لی | مدیرمالی و فاینانس شرکت پیتکو
چوان یو لی مدیرمالی و فاینانس
اشکان بیگدلی | کارمند شرکت پیتکو
اشکان بیگدلی کارمند
پوری جانگ | کارمند شرکت پیتکو
پوری جانگ کارمند
جری وانگ | کارمند شرکت پیتکو
جری وانگ کارمند
محمد ارسی | کارمند شرکت پیتکو
محمد ارسی کارمند
سمیه پریور | کارمند شرکت پیتکو
سمیه بریور کارمند
مهدیه وصولی | کارمند شرکت پیتکو
مهدیه وصولی کارمند
مریم نوری | کارمند شرکت پیتکو
مریم نوری کارمند

مجوزهای پیتکو