اقتصادی

ارزش بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید؟

ارزش بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار خواهد رسید؟

پس از یک دوره ثبات نسبی، به نظر می‌رسد که ارز دیجیتال برتر جهان، بیت‌کوین، برای حرکتی اساسی آماده است.

به گزارش ایسنا به نقل از کریپتو، تحلیلگران و معامله‌گران سراسر جهان چشمان خود را به صفحه نمایش دوخته‌اند زیرا گمانه‌زنی‌ها مبنی بر سقوط بیت‌کوین تا ۱۹ هزار دلار وجود دارد. داده‌های بیت‌کوین نشان می‌دهد که بیت‌کوین در حال حاضر زیر مرز ۳۰ هزار دلار قفل و اکنون این سطح به‌ عنوان مقاومت روزانه ظاهر شده است. بیت‌کوین در ۲۲ جولای شاهد کاهش مختصری به ۲۹ هزار و ۶۴۰ دلار بود، قبل از اینکه به موقع برای بسته شدن روزانه بهبود یابد با این وجود، جامعه کریپتو همچنان نگران کاهش بیشتر است.

روند فعلی قیمت بیت‌کوین زنگ خطر را به صدا درآورده، با کسب دیدگاه از تجزیه و تحلیل نمودار سه روزه، ما احتیاط و اهمیت توجه به سطوح کلیدی در صورت سقوط بیشتر را توصیه می‌کنیم.

نبراسکا گونر، معامله‌گر و تحلیلگر رمزارزها، روند نزولی در آینده نزدیک را برای بیت‌کوین پیش‌بینی می‌کند. گونر با اشاره به اینکه بیت‌کوین به زیر محدوده کم خود در ماه گذشته سقوط کرده است، اذعان می‌کند که افت ارزش بیت‌کوین محتمل به نظر می‌رسد.

از آنجایی که ارزش بیت‌کوین به‌ طور نامطمئنی در نوسان است، انتظار می‌رود نوسانات دوباره در بازار ظاهر شود با این حال، تحلیلگران در مورد اینکه آیا بیت‌کوین از وضعیت فعلی خود خارج می‌شود یا برای آزمایش سطوح از اوایل سال به نزول ادامه می‌دهد، اختلاف نظر دارند. برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که در هفته آینده حرکتی قابل توجه در عملکرد بیت‌کوین رخ دهد که نشان دهنده یک نقطه تصمیم‌گیری مهم برای محدوده قیمتی کم اخیر است. دیگران این سناریو را ساده می‌کنند و می‌گویند که آنها انتظار حرکتی بزرگ از بیت‌کوین را در هفته آینده دارند.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۱۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل  ۰.۳۶ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۸.۵۱ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت‌کوین بوده که در یک روز ۰.۰۵ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ میلیارد دلار است که ۴.۹۳ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۲.۳۶ میلیارد دلار است که ۹.۸۳ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۰.۷۴ میلیارد دلار است که ۸۶.۴۰ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

خانه