خرید کالا و منبع یابی

منبع یابی عبارت است از جستجوی منابع تولید و مراکز خرید به منظور شناسایی کالاها و یا عرضه کنندگان بین المللی جهت دریافت خدمات برتر، کیفیت مناسب و هزینه کمتر. منبع یابی اولین و اساسی‌ترین گام در تجارت است و نیازمند شرح مشخصات کالا همراه با جزئیات به کارخانه‌ها و مراکز عرضه می‌باشد.
بعبارت دیگر منبع یابی در تجارت به معنی یافتن منابعی هست که خدمات یا کالاهای موردنیاز تاجر یا هر شخص دیگری را به صورت عمده فروش یا تولیدکننده در کشورهای منبع تولید یا تهیه و به کشورها و شهرهای مقصد تحت شرایط موردنیاز خریدار عرضه و ارسال می‌کنند.
منبع یابی و خرید کالاها از چین امروزه در کل کشورهای جهان به صورت گسترده رواج پیدا کرده و با توجه به وسعت پهناور؛ پراکندگی کارخانجات در چین؛ تنوع قیمتی و کیفیتی امری بسیار پیچیده و دشوار میباشد.
این شرکت (پیتکو) با توجه به یک دهه حضورمستمردر چین و شناخت کافی از بازارهای عمده فروشی و تولیدکنندگان مختلف در چین آماده ارائه بهترین خدمات در زمینه معرفی و ارزیابی (اعتبار سنجی) از این تولید کنندگان و فروشندگان میباشد.
ما برای هر کالای درخواستی حداقل سه تولید کننده یا عمده فروش معتبر را درچین به شما معرفی مینماییم و پس از تایید قیمت و کیفیت کالا از طرف شما آماده انجام امورعقد قرارداد داخلی و خرید کالا خواهیم بود.
برای این کار فقط لازم است، اطلاعات فنی و مشخصات کامل کالای مورد نیاز شما را در اختیار کارشناسان ما قرار دهیم تا به بهترین نحو، درخواست شما را بررسی نمایند و با توجه به بانک اطلاعاتی این شرکت بهترین گزینه‌ها را به شما اعلام نمایند.
لازم به توجه است عدم شناخت کافی از وضعیت هر فروشنده و تولیدکننده‌‌ای میتواند مشکلات فراوانی را برای شما و سرمایه شما بووجود بیاورد.