انبارداری و کارگو در چین

 

کلمه کارگو به معنی بار یا محموله است. در برخی خریدها از چین، خریداران تمایل به خرید کالاهای متنوع از چندین فروشنده را دارند و این احتمال وجود دارد که کالاهای درخواستی در نقاط مختلف تولید و تهیه گردند؛ در این شرایط نیاز به استفاده از خدماتی مانند انبارداری و کارگو در این کشور پیش می آید تا  کالاهای خریداری شده، آماده و به یک انبار واحد ارسال گردد و به صورت کلی بارگیری و به مقصد ارسال شوند. جهت این امر نیار به هماهنگی و روند کاری مختلفی می باشد.

اگر تصمیم به خرید کالا‌های مختلفی از چندین تولیدکننده یا فروشنده چینی را دارید بهترین گزینه استفاده از خدمات انبارداری و کارگو شرکت پیتکو است؛ زیرا شما به راحتی می توانید کالا‌های خود را سفارش داده و در یک زمان معین به انبارهای این شرکت در سراسر چین ارسال نمایید. کارکنان این شرکت کالا‌های شما را دریافت کرده و به صورت کلی بسته بندی می کنند و برای تمام آنها پکینک لیست  و فاکتور واحد صادر می نمایند.  
در این روش ؛ تمام فروشندگان فاکتورهای خرید خود را به دفتر این شرکت در چین از طریق ایمیل یا از طرق دیگر ارسال می نمایند و کارشناسان ما در چین بعد از تماس با فروشندگان اقدام به جمع آوری کالاهای خریداری شده در انبارهایی نزدیک به بندر مبدأ می نمایند و برای کل خریدها به صورت کلی لیست عدله بندی (پکینگ لیست) تهیه می گردد  و به صورت صحیح بسته بندی و ارسال می گردند.

 

مزایای استفاده از انبارداری و کارگو در چین

 • صدور یک پیش فاکتور ؛ فاکتور و  پکیینگ لیست برای کل خریدها به صورت کلی
 • امکان خرید از منابع مختلف و تنوع کالایی
 • پرداخت آسان به حساب این شرکت به صورت ریالی یا پرداخت یوانی و پرداخت از طریق حسابهای این شرکت به تمامی فروشندگان
 • اخذ یک ثبت سفارش واحد برای تمامی کالا های خریداری شده
 • هزینه و کارمزد کمتر جهت تسویه حساب (حوالجات ارزی)
 • طرف حساب بودن با یک شرکت به جای چندین شرکت
 • امکان تسویه حساب با فروشنده و نگهداری کالا های در انبار برای مدت طولانی و ارسال به صورت قسمت به قسمت
 • و خیلی مزایای دیگر

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای بهره مندی از خدمات کارگو و انبارداری در چین شرکت پیتکو، لطفاً با ما تماس بگیرید.

کلمه کارگو به معنی بار یا محموله است. در برخی خریدها از چین، خریداران تمایل به خرید کالاهای متنوع از چندین فروشنده را دارند و این احتمال وجود دارد که کالاهای درخواستی در نقاط مختلف تولید و تهیه گردند؛ در این شرایط نیاز به استفاده از خدماتی مانند انبارداری و کارگو در این کشور پیش می آید تا  کالاهای خریداری شده، آماده و به یک انبار واحد ارسال گردد و به صورت کلی بارگیری و به مقصد ارسال شوند. جهت این امر نیار به هماهنگی و روند کاری مختلفی می باشد.

1.صدور یک پیش فاکتور؛ فاکتور و پکیینگ لیست برای کل خریدها به صورت کلی، 2.امکان خرید از منابع مختلف و تنوع کالایی، 3.پرداخت آسان به حساب این شرکت به صورت ریالی یا پرداخت یوانی و پرداخت از طریق حسابهای این شرکت به تمامی فروشندگان، 4.اخذ یک ثبت سفارش واحد برای تمامی کالا های خریداری شده، 5.هزینه و کارمزد کمتر جهت تسویه حساب (حوالجات ارزی)، 6.طرف حساب بودن با یک شرکت به جای چندین شرکت، 7.امکان تسویه حساب با فروشنده و نگهداری کالا های در انبار برای مدت طولانی و ارسال به صورت قسمت به قسمت، 8.و خیلی مزایای دیگر

اگر تصمیم به خرید کالا‌های مختلفی از چندین تولیدکننده یا فروشنده چینی را دارید بهترین گزینه استفاده از خدمات انبارداری و کارگو شرکت پیتکو است؛ زیرا شما به راحتی می توانید کالا‌های خود را سفارش داده و در یک زمان معین به انبارهای این شرکت در سراسر چین ارسال نمایید. کارکنان این شرکت کالا‌های شما را دریافت کرده و به صورت کلی بسته بندی می کنند و برای تمام آنها پکینک لیست  و فاکتور واحد صادر می نمایند. در این روش، تمام فروشندگان فاکتورهای خرید خود را به دفتر این شرکت در چین از طریق ایمیل یا از طرق دیگر ارسال می نمایند و کارشناسان ما در چین بعد از تماس با فروشندگان اقدام به جمع آوری کالاهای خریداری شده در انبارهایی نزدیک به بندر مبدأ می نمایند و برای کل خریدها به صورت کلی لیست عدله بندی (پکینگ لیست) تهیه می گردد  و به صورت صحیح بسته بندی و ارسال می گردند.

تا چه حد این مطلب برای شما مفید بود؟
5/5

4 دیدگاه در “انبارداری و کارگو در چین

 1. رضا گفت:

  بسیار عالی بود
  ممنون

  1. ممنون از شما

 2. شاداب گفت:

  ممنون ار توضیح کاملتون

  1. ممنون از نظرتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *